www.sahabatsokmo.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A web community of Strangers that comes together...

HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

Salam dari... errrrr... Selangor lah..

Go down 
mak_imma
along
Abeerah
MsShaza
8 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
MsShaza
Sahabat Sokmo
Sahabat Sokmo
MsShaza

Female
Number of posts : 35

Salam dari... errrrr... Selangor lah.. Empty
PostSubject: Salam dari... errrrr... Selangor lah..   Salam dari... errrrr... Selangor lah.. Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 11:18 am

Salam...

..salam perkenalan buat mu temang..yang baru or yang lama bukan halangang..kpd ABEE terima kasih ku ucapkang..atas ingatang serta jemputang..yang telah dirimu hulurkang..buat diriku yang jauh 'terbuang'..hahahaha yahoo

..Shaza nama empunya diri..mula bersahabat dari FFC..mcm kome2 yg ada kat cni..bezanya cuma ada yg x brp mengenali..kerna diriku bkn 'brprofile tinggi' (maknanya...low profile daaaa..)..hahahaha...

..apa lagi yg perlu ku katakan..setakat ini sbg permulaan..jika ada yang inginkan lebih perincian..contact me & dptkan jawapan..hahahaha..
superman

Back to top Go down
Abeerah
Sahabat Sokmo
Sahabat Sokmo
Abeerah

Female
Number of posts : 309

PostSubject: Re: Salam dari... errrrr... Selangor lah..   Salam dari... errrrr... Selangor lah.. Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 11:27 am

Wah Shaza...nie dah mcm intro kat variapop ke media hiburan...

Sharelah sikit asal usul mu..ur origin mah... cool

Thanks kerana sudi weiii masuk sini...as to be reminded again and again...this is ur HOME on the web too..same for the rest..

Just relax and have fun agar....our hair forever..BLACK mah..afro...

*minat supermang superman...ke tu hehe. Aduh W.Miller tgh skodeng aku ke nie
Hooray
Back to top Go down
along
Sahabat Sokmo
Sahabat Sokmo
along

Female
Number of posts : 334
Country : Cloud Nine

PostSubject: Re: Salam dari... errrrr... Selangor lah..   Salam dari... errrrr... Selangor lah.. Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 11:38 am

MsShaza wrote:
Salam...

..salam perkenalan buat mu temang..yang baru or yang lama bukan halangang..kpd ABEE terima kasih ku ucapkang..atas ingatang serta jemputang..yang telah dirimu hulurkang..buat diriku yang jauh 'terbuang'..hahahaha yahoo

..Shaza nama empunya diri..mula bersahabat dari FFC..mcm kome2 yg ada kat cni..bezanya cuma ada yg x brp mengenali..kerna diriku bkn 'brprofile tinggi' (maknanya...low profile daaaa..)..hahahaha...

..apa lagi yg perlu ku katakan..setakat ini sbg permulaan..jika ada yang inginkan lebih perincian..contact me & dptkan jawapan..hahahaha..
superman

salam perkenalan buat mu jua....chewah! poyo arrrr.....macam lar aku tak kenal....wakakakaka....ye lar mungkin aku tak kenal dgn lebih dekat tetapi lobang hidungmu tetap menjadi pojaan ku.....laughing uik? ko tak der business card ker shaza?? laughing saja jer melawak.....welkam...welkam....make urself at home k?? kiss
Back to top Go down
https://www.youtube.com/alongxx/
mak_imma
Sahabat Sokmo
Sahabat Sokmo
mak_imma

Female
Number of posts : 243
Country : di kaki pelangi

PostSubject: Re: Salam dari... errrrr... Selangor lah..   Salam dari... errrrr... Selangor lah.. Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 11:58 am

ehmmm... spt aku ingat sape Shaza ni....
Tapi di mana ya ??????

Adakah di FFC... atau dimana2....
(sengaja buat2 lupe.....)teasing
Back to top Go down
mak_imma
Sahabat Sokmo
Sahabat Sokmo
mak_imma

Female
Number of posts : 243
Country : di kaki pelangi

PostSubject: Re: Salam dari... errrrr... Selangor lah..   Salam dari... errrrr... Selangor lah.. Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 11:59 am

ehmmm... spt aku ingat sape Shaza ni....
Tapi di mana ya ??????

Adakah di FFC... atau dimana2....
(sengaja buat2 lupe.....)teasing
Back to top Go down
MsShaza
Sahabat Sokmo
Sahabat Sokmo
MsShaza

Female

PostSubject: Re: Salam dari... errrrr... Selangor lah..   Salam dari... errrrr... Selangor lah.. Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 3:06 pm

tq tq tq..pada yg sudi menjawab salamku..tiada yg lebih bererti selain drp itu..

..ermmmmmmmmm abee..mu nk tau menda psl origin aku??? hahaha...ok lah..atas permintaan ramai (ramai ker? haha)..aku khabarkan di sini..cop cop cop...korang layari lah
www.friendster.com/msshaza or www.myspace.com/msshaza . lagi senang..x yah taip panjang2..hahaha...aci ker??? jangan marah beeeee... Rolling superman
Back to top Go down
MsShaza
Sahabat Sokmo
Sahabat Sokmo
MsShaza

Female

PostSubject: Re: Salam dari... errrrr... Selangor lah..   Salam dari... errrrr... Selangor lah.. Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 3:11 pm

along...mu nk bisnes kad menda..hahahaha...aku kan bkn 'berprofile tinggi'..mana ada bisnes kad sumer..kah kah kah... yahoo

mak...mak x kenal kita ek..ermmmmm rasanya mmg x brp kenal lah..hahahaha..kita prnah terserempak di alam maya je mak..
joy

superman
Back to top Go down
Mel007
Sahabat Sokmo
Sahabat Sokmo
Mel007

Number of posts : 542

PostSubject: Re: Salam dari... errrrr... Selangor lah..   Salam dari... errrrr... Selangor lah.. Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 3:24 pm

MsShaza wrote:
Salam...

superman

Hhe ehe.. wahai shaza nun jauh di ujung dunia.. hahaha..masuk masuk.. jgan gundah gulana.. kami kat sini mmg tak byk songeh.. ko redah dan belasah je.. janji rock!!! heheheh
yahoo

contact2 nih buat aku seram.. hahaha.. no tu takut je nak keluar.. tp muka cun mu tetap menjadi pojaang.... psycho psycho

Back to top Go down
MsShaza
Sahabat Sokmo
Sahabat Sokmo
MsShaza

Female

PostSubject: Re: Salam dari... errrrr... Selangor lah..   Salam dari... errrrr... Selangor lah.. Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 5:39 pm

...yes chip Mel..tq tq tq tq...ada byk cara utk meng'contact' chip Mel..x semestinya melalui telefon..guna merpati boleh..botol boleh..apa2 je lah..hahaha... superman
Back to top Go down
Airin
Sahabat Sokmo
Sahabat Sokmo
Airin

Female
Number of posts : 211

PostSubject: Re: Salam dari... errrrr... Selangor lah..   Salam dari... errrrr... Selangor lah.. Icon_minitimeTue Jun 26, 2007 12:14 am

aik? korg dh sambut shaza ker? awat tk tunggu aku?tk aci lah evilgrin
welkam shaza...nice to meet u again... Hooray
phm2 jer mcm mana kt knal...tkkn nk ceta kat cni...tu rahsia kt berdua laughing
ap2 pn...rajin2 ler lepak kat cni ek... joy
Back to top Go down
Benio
Sahabat Sokmo
Sahabat Sokmo
Benio

Number of posts : 56

PostSubject: Re: Salam dari... errrrr... Selangor lah..   Salam dari... errrrr... Selangor lah.. Icon_minitimeTue Jun 26, 2007 12:27 am

Hello Shaza and welkam cherry

Walaupun kita tak pernah chat sebelum ni tapi kenal lah nick Shaza ni...kalau berpantun memang dasat tuuu evilgrin

Make yourself at home aite

p/s buleh tolong kirim salam ke Wentworth Miller eh Shaza...cakap dia tumpulkan sikit renungan dia tu teasing
Back to top Go down
MsShaza
Sahabat Sokmo
Sahabat Sokmo
MsShaza

Female

PostSubject: Re: Salam dari... errrrr... Selangor lah..   Salam dari... errrrr... Selangor lah.. Icon_minitimeTue Jun 26, 2007 12:42 pm

Yes AIRIN..I know what we did last February..hahahaha...& nice meetg u tooo...ermmmmmmm pasal singgah menyinggah no hal..tp tu ler..siang je ler..malam x dapek...bila nk dtg KL lagi??? MEGA SALE sampai end of September..pi lah bookg tiket...MVALLEY memanggil nama mu..hahahah... loudhailer airin..airin..airin..

BENIO...bangga aku mu kenal aku eh...tq 4 welcomg me here..aku x HEBAK ah benio..aku hanya insan biasa yg menumpang kat rumah korang ni..kah kah kah... aku dh smpaikan salam ko kat WMiller..dia kirim salam balik..pasal renungan dia tu, x leh nak elak..coz dia tuju kat aku sebenarnya..hahaha...
joy

superman
Back to top Go down
Abeerah
Sahabat Sokmo
Sahabat Sokmo
Abeerah

Female

PostSubject: Re: Salam dari... errrrr... Selangor lah..   Salam dari... errrrr... Selangor lah.. Icon_minitimeTue Jun 26, 2007 11:37 pm

Uik shaza ..panjang karangan tu haha...

*hi sayangggg love....yg utk merenung i kat tepi tu...u make me feel like a princess.. queen..
Back to top Go down
Airin
Sahabat Sokmo
Sahabat Sokmo
Airin

Female

PostSubject: Re: Salam dari... errrrr... Selangor lah..   Salam dari... errrrr... Selangor lah.. Icon_minitimeWed Jun 27, 2007 11:57 pm

shaza....midvalley lambai jer ker? kalau bgi barang free nk gak dtg hehehhe laughing
insyaallah...kalu ad rezeki beb....ad fulus dan cuti Hooray
Back to top Go down
ijan
Sahabat Sokmo
Sahabat Sokmo
ijan

Male
Number of posts : 9

PostSubject: Re: Salam dari... errrrr... Selangor lah..   Salam dari... errrrr... Selangor lah.. Icon_minitimeThu Jun 28, 2007 10:34 pm

ellooo...weh appadaa...bukak thread nampakkk...layan je ah eik....

weh kaum adam bile nak betambah niii...adehh...da la makin pupus kat muka bumi ni sbb ramai sgt adam yg nak "salin kulit" .....da mcm website puteri umno da nih...haha

confused confused confused confused confused dan tak dilupakan binatang ternakan akuuu pig pig pig makin sehat n bertenaga hik...hik...hik...
Back to top Go down
Airin
Sahabat Sokmo
Sahabat Sokmo
Airin

Female

PostSubject: Re: Salam dari... errrrr... Selangor lah..   Salam dari... errrrr... Selangor lah.. Icon_minitimeFri Jun 29, 2007 12:31 am

ijan wrote:

weh kaum adam bile nak betambah niii...adehh...da la makin pupus kat muka bumi ni sbb ramai sgt adam yg nak "salin kulit" .....da mcm website puteri umno da nih...haha

confused confused confused confused confused dan tak dilupakan binatang ternakan akuuu pig pig pig makin sehat n bertenaga hik...hik...hik...

hmmm...calling2...mana plak dorg ni??? Abg SahabatSokmo
Back to top Go down
Abeerah
Sahabat Sokmo
Sahabat Sokmo
Abeerah

Female

PostSubject: Re: Salam dari... errrrr... Selangor lah..   Salam dari... errrrr... Selangor lah.. Icon_minitimeSat Jun 30, 2007 2:04 am

ijan wrote:

Kaum Adam tgh mempertahankan negara....pi lah Ijan cari2 yg halal masuk sini... grinning untuk ceriakan hidup kami nie ...yg mcm pig nie tak halal...tak nak..titter
Back to top Go down
MsShaza
Sahabat Sokmo
Sahabat Sokmo
MsShaza

Female

PostSubject: Re: Salam dari... errrrr... Selangor lah..   Salam dari... errrrr... Selangor lah.. Icon_minitimeWed Jul 04, 2007 10:25 am

Abeerah wrote:
ijan wrote:

Kaum Adam tgh mempertahankan negara....pi lah Ijan cari2 yg halal masuk sini... grinning untuk ceriakan hidup kami nie ...yg mcm pig nie tak halal...tak nak..titter

[size=12] ...kaum ADAM x jmpa lg web ni kot..lgpun kita2 ni kan SERPIHAN dari laman sana..wailing kaum ADAM lain masih 'berjuang' di laman sana...hanya yg HAWA je mula merasa tempias 'perjuangan yg tiada penyelesaian'..titter brp ekor KHINZ yg awb bela ijan..hahaha [/

superman
Back to top Go down
Airin
Sahabat Sokmo
Sahabat Sokmo
Airin

Female

PostSubject: Re: Salam dari... errrrr... Selangor lah..   Salam dari... errrrr... Selangor lah.. Icon_minitimeSun Jul 15, 2007 11:37 pm

shaza...congrat ek dpt jd bendahari party buat elok2 ok....rocky
Back to top Go down
MsShaza
Sahabat Sokmo
Sahabat Sokmo
MsShaza

Female

PostSubject: Re: Salam dari... errrrr... Selangor lah..   Salam dari... errrrr... Selangor lah.. Icon_minitimeMon Jul 23, 2007 9:54 am

Airin wrote:

...errrrrrrrrrrrr...airin...saya dah tolak jawatan tu..hahaha..sy bkn AJK lagi..begitu juga IJAN & MIRA...titter

superman
Back to top Go down
Mel007
Sahabat Sokmo
Sahabat Sokmo
Mel007

Number of posts : 542

PostSubject: Re: Salam dari... errrrr... Selangor lah..   Salam dari... errrrr... Selangor lah.. Icon_minitimeMon Jul 23, 2007 10:40 am

MsShaza wrote:
Airin wrote:

...errrrrrrrrrrrr...airin...saya dah tolak jawatan tu..hahaha..sy bkn AJK lagi..begitu juga IJAN & MIRA...titter

superman

hehee... titter men tolak menolak nih... clapping clapping
Back to top Go down
along
Sahabat Sokmo
Sahabat Sokmo
along

Female
Number of posts : 334
Country : Cloud Nine

PostSubject: Re: Salam dari... errrrr... Selangor lah..   Salam dari... errrrr... Selangor lah.. Icon_minitimeMon Jul 23, 2007 12:54 pm

MsShaza wrote:
Airin wrote:

superman
yg tinggal berapa kerat tu tak mo letak jawatan ker??? hehehe......titter
Back to top Go down
https://www.youtube.com/alongxx/
MsShaza
Sahabat Sokmo
Sahabat Sokmo
MsShaza

Female

PostSubject: Re: Salam dari... errrrr... Selangor lah..   Salam dari... errrrr... Selangor lah.. Icon_minitimeMon Jul 23, 2007 1:00 pm

along wrote:
MsShaza wrote:

superman
yg tinggal berapa kerat tu tak mo letak jawatan ker??? hehehe......titter

..yang tggal beberapa kerat tu tak LETAK..tapi telah diNAIKkan PANGKAT..hehehe...laughing

superman
Back to top Go down
Airin
Sahabat Sokmo
Sahabat Sokmo
Airin

Female

PostSubject: Re: Salam dari... errrrr... Selangor lah..   Salam dari... errrrr... Selangor lah.. Icon_minitimeMon Jul 23, 2007 6:45 pm

ops...ye ker???titter ad mira gtau....ap alasan korg bgi...stori2 ler ckt grinning
Back to top Go down
MsShaza
Sahabat Sokmo
Sahabat Sokmo
MsShaza

Female

PostSubject: Re: Salam dari... errrrr... Selangor lah..   Salam dari... errrrr... Selangor lah.. Icon_minitimeTue Jul 24, 2007 4:28 pm

Airin wrote:
ops...ye ker???titter ad mira gtau....ap alasan korg bgi...stori2 ler ckt grinning

...bkn ALASAN tapi SEBAB2 yg diutarakan..hehehe titter ..sy mklumkan pd mrk sebab2 saya menolak jawatan ialah saya perlu beri tumpuan pada kerjaya saya kerana selepas ini beban yg dipertanggungjawabkan pada saya agak berat..so utk memberi komitmen pada KERJA2 LUAR saya x mampu..hehehe..after this saya akan deal direct dgn student & examination..lgpun saya dalam 'learning process'..bertatih kata org...

...x dapek ah nk nolong org lain..hahaha..
grinning lgpun ADA yg lain sudi menjadi tonggak, apa salahnya serah kan pada mereka..hehehe..mana tau dgn yg BARU, brlaku PERUBAHAN yg anda semua inginkan..hehehe evilgrin
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Salam dari... errrrr... Selangor lah..   Salam dari... errrrr... Selangor lah.. Icon_minitime

Back to top Go down

Salam dari... errrrr... Selangor lah..
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Salam Dari Singapore...ROAKKKKK
» Resepi Kueh Mueh Dari Along
» Berita Dari Singapura: 26 Jun 2007
» Salam dr Port Dickson....