www.sahabatsokmo.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A web community of Strangers that comes together...

HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

Salam dari... errrrr... Selangor lah..

Go down 
mak_imma
along
Abeerah
MsShaza
8 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
along
Sahabat Sokmo
Sahabat Sokmo
along

Female
Number of posts : 334
Country : Cloud Nine

Salam dari... errrrr... Selangor lah.. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Salam dari... errrrr... Selangor lah..   Salam dari... errrrr... Selangor lah.. - Page 2 Icon_minitimeWed Jul 25, 2007 10:13 am

MsShaza wrote:
Airin wrote:
ops...ye ker???titter ad mira gtau....ap alasan korg bgi...stori2 ler ckt grinning

...bkn ALASAN tapi SEBAB2 yg diutarakan..hehehe titter ..sy mklumkan pd mrk sebab2 saya menolak jawatan ialah saya perlu beri tumpuan pada kerjaya saya kerana selepas ini beban yg dipertanggungjawabkan pada saya agak berat..so utk memberi komitmen pada KERJA2 LUAR saya x mampu..hehehe..after this saya akan deal direct dgn student & examination..lgpun saya dalam 'learning process'..bertatih kata org...

...x dapek ah nk nolong org lain..hahaha..
grinning lgpun ADA yg lain sudi menjadi tonggak, apa salahnya serah kan pada mereka..hehehe..mana tau dgn yg BARU, brlaku PERUBAHAN yg anda semua inginkan..hehehe evilgrin
manyak lar perubahan nyer.....sampai hari ni pun album tak nampak batang hidung......wailing
Back to top Go down
https://www.youtube.com/alongxx/
Airin
Sahabat Sokmo
Sahabat Sokmo
Airin

Female
Number of posts : 211

Salam dari... errrrr... Selangor lah.. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Salam dari... errrrr... Selangor lah..   Salam dari... errrrr... Selangor lah.. - Page 2 Icon_minitimeFri Jul 27, 2007 9:50 pm

hmmm...no komen...lantak lah...boo
Back to top Go down

Salam dari... errrrr... Selangor lah..
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Salam Dari Singapore...ROAKKKKK
» Resepi Kueh Mueh Dari Along
» Berita Dari Singapura: 26 Jun 2007
» Salam dr Port Dickson....